Mi 11 Lite
ظهور Mi 11 Lite در پایگاه داده FCC و BIS

با توجه به ظهور گوشی Mi 11 Lite در پایگاه داده های FCC و BIS به نظر می رسد که این محصول در نزدیک شدن به زمان رونمایی رسمی است.
علاوه بر این اطلاعات جدید در مورد مشخصات سخت افزاری این گوشی منتشر شده که حاکی از آن است که این محصول از نمایشگر ANOLED و تراشه SM7150 کوالکام بهره می برد.

Mi 11 Lite در FCC و BIS

در حالی که بسیاری از کاربران در چین مشتاق گوشی Mi 11 هستند و نشانه های زیادی مبنی بر وجود نسخه Pro اشاره دارد اما یک مدل Lite به آرامی در حال ظهور است.
محصولی که پیش بینی می شود Mi 11 Lite است به تازگی در پایگاه داده FCC و BIS مشاهده است.
در همین راستا شایعات بسیاری در خصوص مشخصات جدید این گوشی هوشمند نیز منتشر شده است.
گوشی Lite با شماره مدل M2101K9AG (نسخه گلوبال) در پایگاه داده FCC و با شماره مدل M2101K9AI (نسخه هند) در پایگاه داده BIS ظاهر شده است.

Mi 11 Lite

بسیاری بر این باورند که این اسمارتفون میان رده با کد شناسه Courbet همان Poco F2 است.
از سوی دیگر برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که Mi 11 Lite نسخه تغییر نام یافته همین کد شناسه برای برخی از بازارهای دیگر است.
در حال حاضر دو مدل پیکری بندی با حافظه رم و داخلی ۶/۶۴ و ۶/۱۲۸ گیگابایتی برای این محصول کشف شده است.
علاوه بر این اسمارتفون جدید احتمالا از یک باتری ۴۱۵۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۳۳ وات بهره می برد.

مشخصات دیگر

مسلما جالب ترین مشخصات فاش شده در تلگرام به این اشاره دارد که محصول جدید مجهز به صفحه نمایش AMOLED و تراشه SM7150 کوالکام خواهد بود.
شناسه تراشه SM7150 احتمالا به تراشه های Snapdragon 730، Sanapdragon 730G و یا به احتمال فراوان به Snapdragon 732G که پیشتر در افشاگری های قبلی عنوان شده بود اشاره دارد.
استفاده از صفحه نمایش AMOLED در این اسمارتفون قطعا کاربران را به سمت خرید این میان رده جدید سوق می دهد.
با توجه به نوع قیمت گذاری تهاجمی شیائومی در Mi 11 به نظر می رسد که گوشی Lite در بخش میان رده به عنوان قهرمان شناخته می شود.

منبع notebookcheck

3/5 (2 نظر)